İletişim 0216 316 16 35

Etik Değerlere Önem Veren Personel Ve Öğrenci Taşıma Firması

Eflatun Turizm Firmaların Genel Merkez ve Fabrikaları için personel taşıma hizmetinde, isteğe bağlı olarak 0-3 ve 0-5 yaş grubunda , koltuk aralıkları geniş 4 - 9 - 17 ve 27 kişilik araçlar kullanır.

Eflatun Turizm’in Personel Taşıma Araç Filosu aylık bakımları düzenli olarak yapılan, teknik donanımları eksiksiz, iç ve dış temizlikleri sürekli denetlenen, yıllık ilaçlamaları yapılan, klimalı ve piyasada kabul gören araçlardan oluşur. Araçlarda koltuk sigortası ve herhangi bir olumsuzluğa karşı Acil ambulans hizmeti sigortası mevcuttur. Araçların teknik arızası durumunda İstanbul’un her noktasına 15 dk. İçerisinde araç yönlendirilir. Araçlarda isteğe bağlı olarak GPS sistemi kullanılır.

Eflatun Turizm Araç filosu 27 kişilik Araçlar- Prestij- Sultan 16+1 Kişilik Araçlar- Mercedes Sprinter – Volkswagen Crafter- Fiat Ducato- Citroen Jumper- Renault Master- Peugeot Boxer- 7-9 kişilik araçlar- Mercedes Vito- Volkswagen Transporter – Hyundai Starex- Renault Trafic 4 kişilik araçlar- Renault Clio- Megane-Kangoo- Fiat- Albea – Linea- Fiorino- Doblo Toyota Corolla- Ford Connect- Peugeot Bipper…