İletişim 0216 316 16 35

Etik Değerlere Önem Veren Personel Ve Öğrenci Taşıma Firması

aPersonel ve öğrenci taşıma sektöründe 15 yıllık deneyimli personeli ve yenilikçi yapısıyla müşterilerine etik değerlere saygılı bir hizmet anlayışı sunan Eflatun Turizm sizlere hizmet vermeye hazır.

Eflatun Turizm, yola çıkış felsefesini siz müşterilerine sektörün gerektirdiği en iyi koşullarda hizmet vermek, verdiği hizmette dürüstlük ve güven unsurunu ön plana çıkarmak üzerine kurmuştur. Bizler için amac müşterilerine toplam kalite hedeflerine göre personel ve öğrenci taşıma hizmeti vermek, araç ise bu hizmetin diğer unsurlarıdır.

Amacımız, personel taşıma ve öğrenci taşıma hizmetlerinde en güvenilir firma olmak, reklamımızı müşterilerimize verdiğimiz hizmet üzerinden yapmaktır.
Hedefimiz, adımızı aldığımız Eflatun ( Platon ) felsefesi ve idealist değerleri ile Personel ve öğrenci taşıma hizmetine yeni bir bakış açısı getirmek, sektöründeki en büyük firmalardan biri olmak yerine, sektördeki en güvenilir ve dürüst firma olmaktır.. Bunun yolunun siz müşterilerimize verdiğimiz sözleri zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirilmek, firma değerlerini ve sosyal sorumluluk anlayışını en iyi şekilde anlayarak bu doğrultuda hareket etmek olduğunun bilincindeyiz.

Bununla beraber sürücülerimize yaptığımız ödemelerin zamanında ve eksiksiz yapılması, firmalardan alınan yakıt farklarını hakedişlere uygun olarak sürücülere zamanında verilmesi bu amacın diğer ayağını oluşturmaktadır.

Personel ve öğrenci taşıma sektöründe eksikliği açık bir şekilde belli olan sürücü eğitimi firmamızın ana hedeflerindendir. Eflatun Turizm ileride sizlerinde yakından haberdar olacağı eğitim ve bilinçlenme kampanyaları ile sektörüne yeni bir çehre kazandırmayı hedeflemektedir.