İletişim 0216 316 16 35

Müşteri Odaklı Personel Ve Öğrenci Taşıma Firması

Personel Taşımacılık ve Öğrenci Taşımacılık sektöründe müşteri hizmet verilen taraf, sürücü ise firma tarafı olarak görülmektedir. Daha da açacak olursak sürücü ile firma müşteriye hizmet etmekte olan taraf, müşteri karşı taraftır. Müşterinin ekstra istekleri ise "angarya" tabir edilen istekler olarak benimsenmektedir. Bu durum personel taşıma ve öğrenci taşıma firmalarının sürücü açısından hizmete yaklaşım göstermesinden kaynaklanmaktadır.

Eğer hizmet veren firmanın kadrosu yetersiz ve ehil olmayan kişilerden oluşuyorsa, günlük rutin hizmetler muhakkak ki firmanın enerjisinin çoğunu alacaktır. Bu nedenle firmalardan gelen ek araç, ek organizasyon, güzergah planlama, toplantı ve sürücü bilgisi temini gibi hizmetler firma personeline hizmetin dışında iş yükü olarak görünecektir.

Eflatun Turizm hizmete müşteri gözü ile bakar, müşterilerin ekstra istekleri hizmetin ana unsurudur ve hizmet Eflatun Turizm çalışanları için tekdüze değildir. Ek hizmetlerde uzman personel sizler daha hizmet hakkında istekte bulunmadan ip uçlarına göre hareket ederek sizlere alınacak hizmetle ilgili teklifte bulunurlar.

Eflatun Turizm müşteri memnuniyeti indeksi ölçümlerine önem vermektedir. 7/24 telefon desteği , online destek ve müşteri temsilcilerinden alınan saha desteği konusunda anket çalışmaları yapılarak performans ölçümü sağlanmakta, sonuçlar müşteriler ile paylaşılmaktadır.